Výpravy v květnu

Ikona kalendáře 28. 04. 2022

Fotogalerie k výpravě R-023. Údolí Sýčků (Jakartovice)

Předposlední plánovaná celooddílová výprava se nám nakonec rozdělila na dvě „výkonnostní“ skupiny. Rangers si zvolili cíl i způsob tradiční – táboření v přírodě pod stany bez další (motorizované) podpory. Mláďata, z nichž mnohá ještě sama nepřespávala bez rodičů, si toto mohou vyzkoušet na dvoudence do okolí Hlučína s přespáním v klubovně. Vlčata mají na výběr, ke které skupině se přidají. Kdo se cítí dostatečně samostatný, může zvolit výpravu s Rangers. Kolektiv podpoří ty fyzicky slabší, ale kňourání zapomeňte doma.

Podrobnější informace byly rozeslány e-mailem.

Mláďata: M-014. Hlučín (klubovna)

Výprava pro Mláďata a Vlčata s přespáním v klubovně. Zajišťuje Martina - účast potvrďte/omluvte nejpozději do 2. 5. 2022.

Sraz: sobota 10:00 klubovna
Návrat: neděle 10:00 tamtéž
V-V: rozepsána v e-mailu

Rangers: R-023. Údolí Sýčků (Jakartovice)

Výprava pro starší členy oddílu, kteří jsou schopni se o sebe postarat. Půjdeme bez doprovodného vozidla, spát se bude pod stany, cesta k tábořišti je dlouhá asi 5 km a každý musí být schopný si vzít celou svou zátěž a společný tábornický materiál navíc (kotlíky, stany, potraviny, vodu atd.) Jelikož nebudeme mít doprovodné vozidlo, potraviny budou rozděleny na individuální a společné - všechny poneseme sami.

Společný materiál bude rozdělen mezi účastníky na schůzce Rangers 3. 5.! Prosíme všechny potenciální účastníky o účast na této schůzce nebo o omluvení nepřítomnosti nejpozději den předem!!!

Zajišťuje Smíšek - účast potvrďte/omluvte nejpozději do 1. 5. 2022.

Sraz: pátek 16:00 vlakové nádraží Hlučín
Návrat: neděle okolo 13:19 tamtéž
V-V: A, V, T, S - 1, 4, 5, ZPĚVNÍKY (viz tabulka)

Bydlení (stany) si účastníci domluví mezi sebou.

Sdílejte článek: